• پازل چرمی 24 تکه فاقد حاشیه و دور بوده و قابلیت چینش مجدد را داراست. پازل چرم بیست و چهار تکه ، مانند پازل مقوایی سفت و محکم نیست . قسمت پشت این پازل ها از چرم مصنوعی می باشد و انعطاف پذیری آن نسبت به پازل های دیگر بیشتر می باشد. پازل چرمی به دلیل جنس لطیف آن بسیار برای کودکان جذاب است و بازخورد خوبی نسبت به این پازل نشان می دهند.

  50,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پازل چرمی 77 تکه فاقد حاشیه و دور بوده و قابلیت چینش مجدد را داراست. پازل چرم هفتاد و هفت تکه ، مانند پازل مقوایی سفت و محکم نیست . قسمت پشت این پازل ها از چرم مصنوعی می باشد و انعطاف پذیری آن نسبت به پازل های دیگر بیشتر می باشد.

  80,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • قطعات این پازل دارای خاصیت آهن ربایی بوده و به یک دیگر می چسبند ، همچنین شما می توانید این پازل را روی انواع سطوح فلزی مانند یخچال ، کابینت و ... بچسبانید. پازلهای آهن ربایی برای اینکه به خوبی کنار هم قرار بگیرند باید روی سطوح فلزی مثل درب یخچال چسبانده شوند.

  70,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پازل آهنربایی 25 تکه ، فاقد حاشیه ، قاب یا دور بوده و می شود بارها و بارها آن را چید. چاپ بر روی پازل مگنتی به صورت براق و درخشان دیده می شود. این محصول به دلیل قیمت و اندازه مناسب هدیه بسیار عالی به عنوان گیفت تولد و جشنهای مختلف میباشد.

  30,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • یکی از پر طرفدار ترین انواع پازل که امکان چاپ دارد ، چاپ پازل ۴۰ تکه قاب دار است. ابعاد این پازل ها حدود سایز A4 است. از ویژگی های این پازل این است که به دلیل اینکه دارای قاب است ، مانع از پراکندگی و گم شدن تکه های پازل می شود. و از طرفی چون روی قاب پازل هم چاپ می شود باعث راهنمایی برای حل این پازل می گردد.

  70,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پازل های تبلیغاتی بازی با دارا بودن هزینه کم چاپ و تولید نمونه مناسبی از ابزار تبلیغات شرکت ها و ابزار مناسب بازی کودکان به شمار می روند.همچنین پازل های بازی بعنوان گزینه ای مناسب برای هدیه دادن به دانش آموزان مدارس و کودکان در مهدهای کودک می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

  100,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • ابعاد این پازل ها بین A4 و A5 است. از ویژگی های این پازل این است که به دلیل اینکه دارای قاب است ، مانع از پراکندگی و گم شدن تکه های پازل می شود. و از طرفی چون روی قاب پازل هم چاپ می شود باعث راهنمایی برای حل این پازل می گردد. این قاب دور پازل 24 تکه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که هر شخصی با هر سنی بتواند به راحتی تکه های پازل را جدا و دوباره...

  50,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • ابعاد این پازل ها حدود سایز A5 است. از ویژگی های این پازل این است که به دلیل اینکه دارای قاب است ، مانع از پراکندگی و گم شدن تکه های پازل می شود. و از طرفی چون روی قاب پازل هم چاپ می شود باعث راهنمایی برای حل این پازل می گردد. این قاب دور پازل 20 تکه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که هر شخصی با هر سنی بتواند به راحتی تکه های پازل را جدا و دوباره...

  50,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 •  پازل های طرح لاو در اندازه حدودا a4 هستند که دارای 72 تکه شامل حروف کلمه Love میباشند. پازل های مقوایی طرح لاو  بدون فریم یا حاشیه نگه دارنده هستند و فقط یک مقوای نگه دارنده بر پشت پازل تعبیه شده است که کاملا از پازل جدا می باشد.

  60,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پازل های مقوایی 120 تکه چینی بدون فریم یا حاشیه نگه دارنده هستند و فقط یک مقوای نگه دارنده بر پشت پازل تعبیه شده است که کاملا از پازل جدا می باشد. پازل های 120 تکه چینی در اندازه حدودا a4 می باشند.

  70,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پازل های مقوایی 63 تکه چینی بدون فریم یا حاشیه نگه دارنده هستند و فقط یک مقوای نگه دارنده بر پشت پازل تعبیه شده است که کاملا از پازل جدا می باشد. پازل های 63 تکه چینی در اندازه حدودا a5 می باشند.

  30,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • اگر به دنبال هدیه ی عاشقانه ای میگردید تا به کسی که دوستش دارید هدیه دهید ، ما پازل قلبی را پیشنهاد می کنیم که می توانید آن را با عکس و نوشته ی دلخواه خود چاپ کنید. از این هدیه می توانید برای مناسبت های مختلفی مانند تولد، روز ولنتاین، روز آشنایی و مناسبت های دیگر استفاده کنید.

  70,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  قابلیت شستشو
  نوع چاپ