• جنس پارچه این کیف پول برزنت درجه یک بوده و چاپ روی کیف پول جیبی، حرارتی می‌باشد. از این رو  طرح به بافت پارچه برزنتی کیف نفوذ کرده و دارای ماندگاری و ضمانت چاپ می باشد. سایز کیف پول جیبی حدودا 10 در 21 سانتیمتر بوده و بسیار کاربردی و پرمصرف است. مهم ترین نکته ، منحصر به فرد بودن طرح منقش بر روی کیف پول جیبی می‌باشد که مختص مشتری است. کیف پول جیبی دارای...

  70,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • کیف پول مردانه مخملی از دیگر اقلام ارائه شده توسط ما میباشد که میتوانید هرچه که دوست دارید را روی آن چاپ کنید. این کیف پول ها از جنس داخلی ضدآب و رویه مخملی با جنسهای مرغوب ساخته شده است و همچنین شامل چندین جیب داخلی میباشد. تکه مشکی رنگ کار شده در نقطه میانی آن حالت اسپرت و شکیلی به آن بخشیده و آنرا از مدل زنانه متمایز کرده است.

  100,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پارچه مصرفی برای تولید کیف پول زنانه از پارچه های مخمل مرغوب موجود در بازار بوده و در دوخت و چاپ آن دقت و ظرافت به کار رفته است تا محصولی درخور و شایسته تولید شود. این کیف پول دارای جیبهای داخلی و همچنین دکمه مگنتی جهت بسته ماندن کیف است.

  100,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • برای سر و سامان دادن به وسایل آرایشی که در کیف دستی‌مان به شکل نامرتبی در کنار هم قرار گرفته‌اند، استفاده از کیف آرایشی نظم خاصی به آن‌ها می‌دهد.

  100,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • این جامدادی ها با امکان چاپ روی پارچه به صورت کاملا ماندگار و قابل شستشو از محصولات بسیار دوست داشتنی هستند. جامدادی دارای دو زیپ بوده و طرح روی در جامدادی چاپ میشود.

  60,000 تومان
  0 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  قابلیت شستشو
  نوع چاپ