مراکز مهم پخش تراکت

مراکز مهم پخش تراکت

ما در مقاله مراکز مهم پخش تراکت سعی کردیم به شما آموزش توزیع مناسب تراکت را بطور مورد به مورد برای شما بیان کنیم و امیدوار هستیم این مقاله مراکز مهم پخش تراکت در آگاهی بخشی به شما برای رسیدن مکان های مناسب توزیع تراکت رسیده باشید و بتوانید هزینه ای که بابت چاپ تراکت فوری انجام داده اید نهایت استفاده را از آن برای مشاغل خودتان ببرید.

طراحی لوگو از دیدگاه استاد مرتضی ممیز

طراحی لوگو از دیدگاه استاد مرتضی ممیز

یکی از معروف ترین لوگوهای مطرح ایران، لوگوی سازمان استاندارد ایران می باشد. همه ی ما با شنیدن نام استاندارد، اولین چیزی که بخاطر می آوریم، لوگوی این سازمان می باشد. اما سوال این است که آیا طراح لوگو این سازمان را می شناسید؟

 ماگ چیست و انواع ماگ را بشناسید

ماگ چیست و انواع ماگ را بشناسید

ماگ و مدل های مختلف آن یک نوع لیوان بسیار محبوب و پرمصرف به حساب می آید. ماگ مدل های مختلف بسیار زیادی دارد که هر یک از آنها در نوع خود کاربردها و ویژگی ها و جذابیت منحصر به فرد ایجاد می نمایند. یکی از محبوب ترین مدل های ماگ، ماگ حرارتی می باشد.

ساک دستی چیست؟

ساک دستی چیست؟

ساک دستی ابزاری است برای بسته‌بندی و حمل کالا که به صورت فراگیر در سطح جامعه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله استفاده از ساک دستی را در عرصه‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهیم.

شبرنگ و روزرنگ

شبرنگ و روزرنگ

شبرنگ و روزرنگ نوعی برچسب هستند که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند، اما تفاوتهای این دو بسیار است و کاربردهایشان متفاوت، این مقاله در رابطه با شبرنگ و روزرنگ هایی است که با نرم افزارهای وکتورساز یا برداری (خطی) توسط «دستگاه برش برچسب» یا به عبارتی « کاترپلاتر »، طرح ها و متن های خاصّ برش داده میشوند.

چاپ هیدروگرافی

چاپ هیدروگرافی

هیدروگرافی در سال 1982 در ایالات متحده توسط Motoyasu Nakanishi اختراع شد. در ابتدای چاپ هیدروگرافی در استتار نظامی کاربرد داشته است و تا چندسال گذشته کمتر کسی نسبت به این نوع پوشش شناخت کافی داشته است . هیدروگرافی یک کار تزئینی برای جسم های سه بعدی است.

تفاوت ریسوگراف و دستگاه کپی

تفاوت ریسوگراف و دستگاه کپی

دستگاه ریسوگراف و دستگاه کپی دو نمونه از پرکاربردترین چاپگرها در صنعت چاپ هستند. هر کدام از این دستگاه ها خروجی قابل قبولی دارند ولی نحوه استفاده و همچنین کیفیت و سرعت چاپ در هر دو دستگاه، یکسان نیست.

لانگ اکسپوژر در عکاسی

لانگ اکسپوژر در عکاسی

در تکنیک Long Exposure (یا همان لانگ اکسپوژر یا نوردهی/پرتوگیری طولانی مدت)، عکاس می‌تواند با استفاده از سلایق و ترجیحات خود تصاویر بسیار خلاقانه‌ و زیبایی را بوجود آورد. علاوه بر آن در شب هنگام، با استفاده از این ویژگی می‌توانید بدون افزایش حساسیت سنسور و یا افزایش نویز تصویر، جزئیات تصویر بسیار خارق العاده‌ای را به ثبت برسانید.

سالونت و اکوسالونت

سالونت و اکوسالونت

اکوسالونت چند مزیت بزرگ نسبت به دستگاه‌های سالونت دارند و همین موضوع آنها را به گزینه مناسبی تبدیل کرده است، اما هنوز هم برخی از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان دستگاه اکوسالونت را ترجیح می‌دهند و آنها را برتر می‌دانند. بهترین دستورالعمل برای انتخاب یک دستگاه چاپ مناسب، خرید آن بر اساس نیاز کاری خود است و این موضوع خرید دستگاه را به یک مسیر مشخص و واضح تبدیل می‌کند.

سبک های تبلیغاتی (بخش دوم)

سبک های تبلیغاتی (بخش دوم)

advertising styles؛ واژه Style در فرهنگ های لغت، به معنای شیوه، روش، سبک، نگارش، سلیقه، سبک متداول، قلم، میله، متداول شدن، معمول کردن، مُدکردن و نامیدن آورده شده است.

تفاوت تابلو فرش ماشینی با چاپی

تفاوت تابلو فرش ماشینی با چاپی

در سال های اخیر روش جدیدی برای تولید این نوع فرش ایجاد شده که دیگر احتیاجی به بافت نیست و فقط طرح مورد نظر را بر روی قالی سفید به صورت دیجیتال چاپ می کنند . در ادامه میخواهیم به مقایسه بین تابلو فرش چاپی و ماشینی بپردازیم که میتوانید آن را مطالعه و مشاهده کنید.

مینیمالیسم در طراحی لوگو

مینیمالیسم در طراحی لوگو

تبلیغات تقریبا همه جا مردم را درگیر خود می‌کند؛ از تبلیغات محیطی در خیابان‌ها گرفته تا تبلیغات تلویزیونی و حتی تبلیغات فضای مجازی. اما تبلیغات پرمحتوا و پیچیده، دیگر اثر سابق را بر مشتریان ندارند و این خود، شرکت‌های تبلیغاتی و صاحبان برند را با چالشی اساسی مواجه کرده است.

چاپ شیت در چاپ دیجیتال

چاپ شیت در چاپ دیجیتال

در ابتدای این مقاله لازم است بیان گردد که منظور از چاپ شیت در این مقاله صرفا چاپ های انجام شده با دستگاه چاپ دیجیتال بوده و در مورد مباحث چاپ افست اطلاعاتی بیان نمیشود. منظور از شیت در اینجا چاپ بر روی کاغذ های برش خورده در سایز های مختلف است که به وسیله دستگاه چاپ دیجیتال انجام می شود.

لوگو چیست؟

لوگو چیست؟

در این صفحه نمیخوایم حرف های کلیشه ای بزنیم. که “لوگو یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها طراحی شود”. بلکه خیلی عامیانه میخوایم بفهمیم آرم چیه و لوگو چیست؟ برند چیست؟ چه فرقی بین آرم و لوگو هست و …

قیمت چاپ به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت چاپ به چه عواملی بستگی دارد؟

سال‌هاست که صنعت چاپ به عنوان یکی از مهم‌ترین صنایع موجود مورد توجه انسان‌ها قرار گرفته است. این صنعت پیشبرد بسیاری از اهداف بشر را سرعت بخشیده و همچنین باعث سهولت در بسیاری از امور شده است. از قرن 15 تا به امروز از روش‌های مختلفی از انواع چاپ استفاده شده است، بشر در طول این مدت تلاش کرده تا با استفاده از صنعت چاپ، کتاب‌های مختلف و ملزومات اداری و تبلیغاتی متنوعی تولید کند.

پاپ آرت چیست؟

پاپ آرت چیست؟

«با اینکه هنر پاپ Pop Art را عموماً به عنوان هنری آمریکایی می‌شناسند در واقع پاپ آرت دو بار متولد شد، بار اول در انگلستان و بار دوم به‌طور مستقل در شهر نیویورک.»